[Polish] - Miś Tami i brokułowy labirynt

[Polish] - Miś Tami i brokułowy labirynt

Written by:
Anna Setlak
Narrated by:
Małgorzata Gołota
A free trial credit cannot be used on this title

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
February 2023
Duration
0 hours 33 minutes
Summary
Podczas zakupów na warzywnym ryneczku Miś Tami spotyka swojego przyjaciela Maciusia, który razem ze swoją mamą, robi warzywne zakupy. Przy stoisku z brokułami chłopczyk robi strapioną minę i zwierza się Misiowi, że jego mama planuje przygotować brokułową zapiekankę, ale on nie zamierza jej jeść, ponieważ nie lubi brokułów. Miś Tami zaniepokojony niechęcią chłopca do zdrowych i pożywnych brokułów proponuje mu wycieczkę do brokułowego labiryntu, który skrywa w sobie wiele sekretów i pozwala odkryć walory, jakie niesie ze sobą jedzenie tych zielonych warzyw.

Za zgodą mamy Maciuś i Miś Tami wchodzą do tajemniczego labiryntu. Rozwiązują zagadki, pomagają napotkanym tam stworzeniom oraz otrzymują wskazówki, które pomagają im wrócić do domu Maciusia. Czy fascynująca przygoda przekona chłopca do spróbowania brokułowej zapiekanki jego mamy? Odpowiedź na to pytanie znajduje się na samym końcu brokułowego labiryntu.

Opis cyklu:

Seria audiobooków „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Książki z tej serii kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami.

Opowiadania pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.
Browse By Category
1 book added to cart
Subtotal
$8.99
View Cart