[Polish] - Miś Tami i marchewkowa przygoda

[Polish] - Miś Tami i marchewkowa przygoda

Written by:
Anna Setlak
Narrated by:
Małgorzata Gołota
A free trial credit cannot be used on this title

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
February 2023
Duration
0 hours 29 minutes
Summary
Za złotymi polami, za srebrnymi rzekami mieszka Miś Tami, ekspert do spraw warzyw i owoców oraz dobry przyjaciel dzieci z „Przedszkola Pod Wesołym Muchomorkiem”. Sympatyczny miś każdy swój dzień rozpoczyna od ćwiczeń fizycznych oraz pysznego i zdrowego śniadania, które dodaje mu sił i energii na cały dzień pełen misiowych przygód.

Tym razem w odwiedziny do misia przychodzi jego przyjaciółka z przedszkola, Marysia. Miś zaprasza ją na zdrowe i chrupiące marchewki, które przygotował na pierwsze śniadanie. Niestety Marysia odmawia, twierdząc, że nie lubi marchewek. Miś Tami nie może uwierzyć własnym uszom! Postanawia pomóc koleżance i zabiera ją do swojego drogiego przyjaciela Huberta, który jak nikt inny potrafi przekonać każdego warzywnego niejadka, że jedzenie marchewek to prawdziwa przyjemność! Po drodze czeka ich wiele przygód…

W jaki sposób Miś Tami przekona Marysię, że marchewki są nie tylko zdrowe, ale również niebywale smaczne? Czy po dotarciu do domku Huberta dziewczynka zmieni zdanie i zacznie jeść marchewki? O tym wszystkim dowiecie się po wysłuchaniu bajki „Miś Tami i marchewkowa przygoda”.

Opis cyklu:

Seria audiobooków „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Książki z tej serii kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami.

Opowiadania pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.
[Polish] - Miś Tami i marchewkowa przygoda
This title is due for release on February 8, 2023.

Enter your email below to be notified as soon as it is available!

By clicking "Notify Me" you consent to receiving electronic marketing communications from Audiobooks.com. You will be able to unsubscribe at any time.

Already a member? Log In to add this title to your wishlist.
[Polish] - Miś Tami i marchewkowa przygoda
This title is due for release on February 8, 2023
We'll send you an email as soon as it is available!

Already a member?
Log in to add this title in your wishlist
[Polish] - Miś Tami i marchewkowa przygoda
Please Log in and add this title to your wishlist.
[Polish] - Miś Tami i marchewkowa przygoda

We will send you an email as soon as this title is available.

1 book added to cart
Subtotal
$8.99
View Cart