[Polish] - Miś Tami i ogórkowe wakacje

[Polish] - Miś Tami i ogórkowe wakacje

Written by:
Anna Setlak
Narrated by:
Małgorzata Gołota
A free trial credit cannot be used on this title

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
February 2023
Duration
0 hours 29 minutes
Summary
Nadeszło lato, a wraz z nim wyczekane wakacje. Po zdrowym i wesołym śniadaniu Miś Tami pakuje swoje walizki i wyrusza w drogę nad morze, nad którym będąc dzieckiem często wypoczywał pod opieką swojej babci Misiosławy oraz dziadka Tomisława.

Zwiedzając malownicze miasteczko i korzystając z licznych atrakcji, Miś Tami spotyka strapione zwierzęta, które potrzebują jego pomocy. Pan Świnka z powodu upału rozpływa się na swoim plażowym kocu, nie mogąc znaleźć ukojenia w morskiej głębinie, a spuchnięta łasiczka Alicja płacze, nie mogąc zmieścić się w swój strój baleriny. Czy Miś Tami pomoże biednym zwierzętom znaleźć wyjście z trapiących je problemów?

„Miś Tami i ogórkowe wakacje” do zabawna i pouczająca historia o zbawiennych korzyściach, jakie niesie dla naszego organizmu jedzenie ogórków. Po wysłuchaniu bajki dzieci dowiedzą się, w jaki sposób ogórki wpływają na nasz umysł oraz ciało? Jakie dania warto z nich przygotować, aby pozostać w dobrej kondycji i dobrze wyglądać? Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich małych przedszkolaków.

Opis cyklu:

Seria audiobooków „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Książki z tej serii kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami.

Opowiadania pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.
[Polish] - Miś Tami i ogórkowe wakacje
This title is due for release on February 8, 2023.

Enter your email below to be notified as soon as it is available!

By clicking "Notify Me" you consent to receiving electronic marketing communications from Audiobooks.com. You will be able to unsubscribe at any time.

Already a member? Log In to add this title to your wishlist.
[Polish] - Miś Tami i ogórkowe wakacje
This title is due for release on February 8, 2023
We'll send you an email as soon as it is available!

Already a member?
Log in to add this title in your wishlist
[Polish] - Miś Tami i ogórkowe wakacje
Please Log in and add this title to your wishlist.
[Polish] - Miś Tami i ogórkowe wakacje

We will send you an email as soon as this title is available.

1 book added to cart
Subtotal
$8.99
View Cart