[Polish] - Miś Tami i ogórkowe wakacje

[Polish] - Miś Tami i ogórkowe wakacje

Written by:
Anna Setlak
Narrated by:
Małgorzata Gołota
A free trial credit cannot be used on this title

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
February 2023
Duration
0 hours 29 minutes
Summary
Nadeszło lato, a wraz z nim wyczekane wakacje. Po zdrowym i wesołym śniadaniu Miś Tami pakuje swoje walizki i wyrusza w drogę nad morze, nad którym będąc dzieckiem często wypoczywał pod opieką swojej babci Misiosławy oraz dziadka Tomisława.

Zwiedzając malownicze miasteczko i korzystając z licznych atrakcji, Miś Tami spotyka strapione zwierzęta, które potrzebują jego pomocy. Pan Świnka z powodu upału rozpływa się na swoim plażowym kocu, nie mogąc znaleźć ukojenia w morskiej głębinie, a spuchnięta łasiczka Alicja płacze, nie mogąc zmieścić się w swój strój baleriny. Czy Miś Tami pomoże biednym zwierzętom znaleźć wyjście z trapiących je problemów?

„Miś Tami i ogórkowe wakacje” do zabawna i pouczająca historia o zbawiennych korzyściach, jakie niesie dla naszego organizmu jedzenie ogórków. Po wysłuchaniu bajki dzieci dowiedzą się, w jaki sposób ogórki wpływają na nasz umysł oraz ciało? Jakie dania warto z nich przygotować, aby pozostać w dobrej kondycji i dobrze wyglądać? Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich małych przedszkolaków.

Opis cyklu:

Seria audiobooków „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Książki z tej serii kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami.

Opowiadania pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.
1 book added to cart
Subtotal
$8.99
View Cart