[Polish] - Miś Tami i pomidorowa zagadka

[Polish] - Miś Tami i pomidorowa zagadka

Written by:
Anna Setlak
Narrated by:
Małgorzata Gołota
A free trial credit cannot be used on this title

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
February 2023
Duration
0 hours 30 minutes
Summary
Miś Tami jest znanym i lubianym na całym świecie ekspertem do spraw warzyw i owoców. Tym razem do drzwi Misia puka listonosz, lis Leonard, który wręcza mu list z Gardenii. Nadał go Gniewko, wódz gobików, małych ludków, które słynął ze swoich pięknych ogrodów oraz soczystych i zdrowych upraw.

W krainie gobików zapanował wielki niepokój. Od pewnego czasu w ich ogrodach grasuje złodziej, który kradnie najpiękniejsze pomidory! Bez nich gobiki nie są w stanie przygotować swoich popisowych dań: zup, ketchupów, sałatek i sosów!

Detektyw Tami dokładnie wysłuchuje wszystkich świadków, zbiera znalezione dowody i przeprowadza śledztwo mające na celu znalezienie winnego tej nikczemnej kradzieży. Czy uda mu się rozwiązać tajemnicę znikających pomidorów?

Podczas podróży po pięknej Gardenii mali czytelnicy dowiadują się, jaki wpływ na nasz organizm mają pomidory? Dlaczego warto je jeść i jakie dania można z nich przygotować?

Opis cyklu:

Seria audiobooków „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Książki z tej serii kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami.

Opowiadania pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.
Browse By Category
1 book added to cart
Subtotal
$8.99
View Cart