[Polish] - Miś Tami i pomidorowa zagadka

[Polish] - Miś Tami i pomidorowa zagadka

Written by:
Anna Setlak
Narrated by:
Małgorzata Gołota
A free trial credit cannot be used on this title

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
February 2023
Duration
0 hours 30 minutes
Summary
Miś Tami jest znanym i lubianym na całym świecie ekspertem do spraw warzyw i owoców. Tym razem do drzwi Misia puka listonosz, lis Leonard, który wręcza mu list z Gardenii. Nadał go Gniewko, wódz gobików, małych ludków, które słynął ze swoich pięknych ogrodów oraz soczystych i zdrowych upraw.

W krainie gobików zapanował wielki niepokój. Od pewnego czasu w ich ogrodach grasuje złodziej, który kradnie najpiękniejsze pomidory! Bez nich gobiki nie są w stanie przygotować swoich popisowych dań: zup, ketchupów, sałatek i sosów!

Detektyw Tami dokładnie wysłuchuje wszystkich świadków, zbiera znalezione dowody i przeprowadza śledztwo mające na celu znalezienie winnego tej nikczemnej kradzieży. Czy uda mu się rozwiązać tajemnicę znikających pomidorów?

Podczas podróży po pięknej Gardenii mali czytelnicy dowiadują się, jaki wpływ na nasz organizm mają pomidory? Dlaczego warto je jeść i jakie dania można z nich przygotować?

Opis cyklu:

Seria audiobooków „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Książki z tej serii kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami.

Opowiadania pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.
[Polish] - Miś Tami i pomidorowa zagadka
This title is due for release on February 8, 2023.

Enter your email below to be notified as soon as it is available!

By clicking "Notify Me" you consent to receiving electronic marketing communications from Audiobooks.com. You will be able to unsubscribe at any time.

Already a member? Log In to add this title to your wishlist.
[Polish] - Miś Tami i pomidorowa zagadka
This title is due for release on February 8, 2023
We'll send you an email as soon as it is available!

Already a member?
Log in to add this title in your wishlist
[Polish] - Miś Tami i pomidorowa zagadka
Please Log in and add this title to your wishlist.
[Polish] - Miś Tami i pomidorowa zagadka

We will send you an email as soon as this title is available.

1 book added to cart
Subtotal
$8.99
View Cart