Give the gift of audiobooks this season with a prepaid gift subscription Shop Gifts
[Polish] - Zwiedziona (Seria Kryminałów o Riley Paige — Cz. 6): Digitally narrated using a synthesized voice

[Polish] - Zwiedziona (Seria Kryminałów o Riley Paige — Cz. 6): Digitally narrated using a synthesized voice

Written by:
Blake Pierce
A free trial credit cannot be used on this title

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
April 2022
Duration
8 hours 44 minutes
Summary
This recording has been digitally produced by DeepZen Limited, using a synthesized version of an audiobook narrator’s voice under license. DeepZen uses Emotive Speech Technology to create digital narrations that offer a similar listening experience to human narration. 'Arcydzieło kryminału i tajemnicy! Autor wykonał świetną robotę, powołując do życia postacie z tak dobrze opisanym życiem wewnętrznym, że czujemy się, jakbyśmy wchodzili w ich umysły, podążamy za ich obawami i kibicujemy ich sukcesom. Błyskotliwa fabuła dostarcza czytelnikom rozrywki przez całą książkę. Ta pełna zwrotów akcji historia nie pozwoli ci zasnąć do końca ostatniej strony.”
— Recenzje książek i filmów, Roberto Mattos (o powieści Zaginiona)

ZWIEDZIONA to tom nr 6 bestsellerowej serii kryminałów o Riley Paige, która zaczyna się od bestsellera ZAGINIONA (książka nr 1)!

Mężczyźni i kobiety umierają na obrzeżach Seattle otruci tajemniczą substancją chemiczną. Kiedy na światło dzienne wychodzi schemat i staje się jasne, że grasuje tam pokręcony seryjny morderca, FBI zwraca się do swojego najlepszego atutu: agentki specjalnej Riley Paige. Riley, która wciąż jest wstrząśnięta atakami na swoją rodzinę, nie chce wracać do służby pomimo nacisków na jej powrót. Jednak gdy przybywa ciał, a morderstwa stają się coraz bardziej niewytłumaczalne, Riley wie, że nie ma wyboru.

Sprawa przenosi Riley w głąb niepokojącego świata domów opieki, szpitali, dryfujących bez celu opiekunów i psychotycznych pacjentów. W miarę jak Riley zagłębia się w umysł mordercy, zdaje sobie sprawę, że poluje na najbardziej przerażającego zabójcę ze wszystkich: tego, którego szaleństwo nie ma granic — a który mimo to może wydawać się po prostu szokująco zwyczajny.

ZWIEDZIONA, mroczny thriller psychologiczny z napięciem powodującym przyspieszone bicie serca, to szósty tom nowej, porywającej serii z nową ukochaną bohaterką, która sprawi, że będziesz czytać do późnej nocy.

Tom nr 7 serii o Riley Paige będzie dostępny już wkrótce.
1 book added to cart
Subtotal
$14.99
View Cart