[Turkish] - Dört Anlasma

Written by:
Don Miguel Ruiz
Narrated by:
Caner özyazar

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
August 2022
Duration
2 hours 41 minutes
Summary
On yildan fazla New York Times en çok satan kitabi!
Dünya çapinda 46 dile çevrilmisti!
Toltek bilgeliginin sirlarini ortaya çikaran bir manevi ögretmen ve dünyanin en çok satanlarinin yazari Don Miguel Ruiz, özgürlük, mutluluk ve sevgi - tüm bunlari birkaç basit ve ayni zamanda derin gerçegi bilerek elde edilebildiginden emindir.
Don Miguel Ruiz, kendimiz ve dünya hakkindaki temel inançlarimizin çogunun yanlis oldugunu belirtiyor. Gerçek iç benligimizle hiçbir ilgisi yoktur ve sadece bizi neseden mahrum birakir ve gereksiz acilara neden olur. Toplum, kendi dünya görüsümüzü seçmemize izin vermeden bu yanlis kurallari bize çocuklukta dayatti.
Kendiniz olmak ve özgürlük kazanmak için yanlis anlasmalar bulmaniz ve onlari terk edip sevgiye dayali yenileriyle degistirmeniz gerekir. Miguel Ruiz Dört Anlasma kitabinda en önemli dört anlasmadan bahsediyor ve onlari nasil takip edeceginizi gösteriyor. Bu kurallar yanlis deger sistemini degistirmeye ve dünya ile uyum saglamaya yardimci olacaktir.
Dört Anlasma kitabini dinledikten sonra sunlari ögreneceksiniz:
• Toltekler kimlerdir ve bilgilerini bugüne kadar nasil korumayi basardilar;
• Kelimelerin üzerimizde nasil bir gücü var;
• Varsayimda bulunmaniz hayatinizi nasil zorlastirabilir;
• Baskalarinin görüslerine nasil bagli kalinmaz;
• Yapilan seyler için duyulan pismanlik duygusundan nasil kurtulunur.
Toltek ögretisi, mutlulugu ve sevgiyi kolayca elde etmenizi saglayan özel bir ruh halini ön plana çikarir. Bu yeni davranis kurallarini benimseyerek, hayatinizi gerçekten degistirebilir ve gerçek özgürlüge -kendiniz olma özgürlügüne- kavusabilirsiniz.
Dört Anlasma © 1997 Miguel Angel Ruiz, M.D. ve Janet Mills’e aittir. Orijinal Ingilizce yayin CA 94903 U.S.A, San Rafael, Amber-Allen Publishing, Inc.’e aittir. Türkçe çevirinin haklari © 2009 Kuraldisi Yayincilik Egitim Danismanlik, Ltd. Sti.nindir. Yayinevinden yazili izin alinmadan kismen veya tamamen alinti yapilamaz. (P) 2022 ABP Yayinevi. Tüm haklari saklidir.
Browse By Category
1 book added to cart
Subtotal
$6.88
View Cart