[Polish] - Miś Tami i selerowa planeta

[Polish] - Miś Tami i selerowa planeta

Written by:
Anna Setlak
Narrated by:
Małgorzata Gołota
A free trial credit cannot be used on this title

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
February 2023
Duration
0 hours 30 minutes
Summary
Miś Tami rozpoczyna swój dzień od kilku porannych ćwiczeń na świeżym powietrzu, aby tuż po nich udać się na pyszne i zdrowe śniadanie do swojej misiowej kuchni. Kiedy jego brzuszek jest już pełny, Miś udaje się do zaprzyjaźnionego przedszkola „Pod Wesołym Muchomorkiem”, aby opowiedzieć dzieciom o fascynującej marchewkowej przygodzie, którą przeżył ze swoją koleżanką Marysią. W przedszkolu zostaje poczęstowany pachnącym i zdrowym kremem z selera, który zjada z wielkim apetytem, nie pozostawiając ani odrobiny. Ku swojemu zdziwieniu zauważa, że dzieci nie chcą jeść pysznej zupy! Zakrywają buzie i odsuwają talerze. Przez całe popołudnie zmartwiony Miś nie jest w stanie myśleć o niczym innym!

Po powrocie do domu Miś Tami siada w swoim misiowym fotelu, aby odpocząć i zasypia. Kiedy się budzi, zaskoczony odkrywa, że znajduje się na odległej planecie seleludków...

Opis cyklu:

Seria audiobooków „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Książki z tej serii kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami.

Opowiadania pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.
Browse By Category
1 book added to cart
Subtotal
$8.99
View Cart