[Polish] - Miś Tami i selerowa planeta

[Polish] - Miś Tami i selerowa planeta

Written by:
Anna Setlak
Narrated by:
Małgorzata Gołota
A free trial credit cannot be used on this title

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
February 2023
Duration
0 hours 30 minutes
Summary
Miś Tami rozpoczyna swój dzień od kilku porannych ćwiczeń na świeżym powietrzu, aby tuż po nich udać się na pyszne i zdrowe śniadanie do swojej misiowej kuchni. Kiedy jego brzuszek jest już pełny, Miś udaje się do zaprzyjaźnionego przedszkola „Pod Wesołym Muchomorkiem”, aby opowiedzieć dzieciom o fascynującej marchewkowej przygodzie, którą przeżył ze swoją koleżanką Marysią. W przedszkolu zostaje poczęstowany pachnącym i zdrowym kremem z selera, który zjada z wielkim apetytem, nie pozostawiając ani odrobiny. Ku swojemu zdziwieniu zauważa, że dzieci nie chcą jeść pysznej zupy! Zakrywają buzie i odsuwają talerze. Przez całe popołudnie zmartwiony Miś nie jest w stanie myśleć o niczym innym!

Po powrocie do domu Miś Tami siada w swoim misiowym fotelu, aby odpocząć i zasypia. Kiedy się budzi, zaskoczony odkrywa, że znajduje się na odległej planecie seleludków...

Opis cyklu:

Seria audiobooków „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Książki z tej serii kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami.

Opowiadania pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.
[Polish] - Miś Tami i selerowa planeta
This title is due for release on February 8, 2023.

Enter your email below to be notified as soon as it is available!

By clicking "Notify Me" you consent to receiving electronic marketing communications from Audiobooks.com. You will be able to unsubscribe at any time.

Already a member? Log In to add this title to your wishlist.
[Polish] - Miś Tami i selerowa planeta
This title is due for release on February 8, 2023
We'll send you an email as soon as it is available!

Already a member?
Log in to add this title in your wishlist
[Polish] - Miś Tami i selerowa planeta
Please Log in and add this title to your wishlist.
[Polish] - Miś Tami i selerowa planeta

We will send you an email as soon as this title is available.

1 book added to cart
Subtotal
$8.99
View Cart