Give the gift of audiobooks this season with a prepaid gift subscription Shop Gifts
[Polish] - Szkoła szpiegów. Kierunek: Meksyk

[Polish] - Szkoła szpiegów. Kierunek: Meksyk

Written by:
Stuart Gibbs
Narrated by:
Mateusz Grydlik
A free trial credit cannot be used on this title

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
September 2023
Duration
6 hours 54 minutes
Summary
Złowrodzy agenci Pająka wracają do gry. I nie liczą się z kosztami. Będzie luksusowo, wakacyjnie i… śmiertelnie niebezpiecznie! Ale od czego mamy superszpiegów Bena Ripleya i Ericę Hale? Ebook „Szkoła szpiegów. Kierunek: Meksyk” to szósty tom wciągającej i przezabawnej serii sensacyjnej o nastolatkach, które ratują świat. I to w jakim stylu!
Młodzi adepci Akademii Szpiegostwa CIA ruszają ze ściśle tajną misją, by namierzyć centralę terrorystów. Oczywiście, nic nie idzie tak, jak powinno. Ich samolot zostaje zestrzelony gdzieś nad Meksykiem. A potem jest jeszcze ciekawiej!
Wybuchy, zamachy, ciosy z półobrotu, niespodziewane powroty znanych bohaterów, emocjonalny rollercoaster, tysiące zaskoczonych iguan i baseny pełne rekinów. Niełatwo być nastolatkiem, nawet jeśli jest się szkolonym do zadań specjalnych!
Stuart Gibbs – amerykański autor poczytnych serii dla starszych dzieci, m.in. „Szkoły Azpiegów”, „FunJungle”, „Charlie Thorn”, „Moon Base Alpha”, „The Last Musketeer”, wielokrotnie nagradzanych na amerykańskim rynku książki.

Jego „Szkoła Szpiegów” to jedna z najlepiej sprzedających się serii na liście „New York Timesa”, teraz nareszcie podbija serca również czytelniczek i czytelników w Polsce!

Stworzył wiele scenariuszy filmów animowanych i programów dziecięcych dla czołowych amerykańskich stacji telewizyjnych.

Z wykształcenia jest biologiem. Po skończeniu studiów pracował w filadelfijskim ZOO, gdzie zajmował się m.in. badaniami nad kapibarami.
„Szkoła szpiegów. Kierunek: Meksyk” to audiobook dla dzieci w wieku 10+.
1 book added to cart
Subtotal
$12.49
View Cart