Give the gift of audiobooks this season with a prepaid gift subscription Shop Gifts

[Polish] - Zwrotnik węży


Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
August 2019
Duration
10 hours 52 minutes
Summary
Trzy lata po fatalnej wyprawie w niegościnne góry Wystrany nieustraszona badaczka przeciwstawia się rodzinie i konwenansom, by wyruszyć z ekspedycją na rozdarty wojną kontynent Erigi, siedlisko takich egzotycznych gatunków smoków, jak żyjące w trawie węże sawannowe, leśne węże nadrzewne i najbardziej nieuchwytne z nich wszystkich, legendarne bagienne żmije z tropików.

Wyprawa obfituje w wiele trudności, a Izabela, której towarzyszy dawny współpracownik i przyjaciółka-uciekinierka z domu, musi stawić czoło uciążliwym upałom, wyniszczającej gorączce, pałacowym intrygom, plotkom i innym niebezpieczeństwom w trakcie wędrówki po nieprzebytej dżungli zwanej Zielonym Piekłem. Odwaga, pomysłowość i naukowa ciekawość bohaterki zostaną wystawione na najcięższe próby.

'Drugi tom pamiętników Izabeli jest równie bezkompromisowo uczciwy i szczery jak pierwszy, opowiedziany typowym dla Brennan jędrnym, żywym stylem, z bohaterką jednocześnie zachwycającą, zadziwiającą i godną szacunku!'.

'Kirkus'

'Książka przesycona radością i zapałem odkrywcy oraz naukową ciekawością'.

'Publisher's Weekly'

'Jeśli kiedyś w sekrecie żałowaliście, że smoki nie są prawdziwe, ta książka jest dla was. Szczególnie spodoba się fanom Naomi Novik i Mary Robinette Kowal'.

' Rt Books'

'Jaśnie pani jest zdecydowaną i bystrą kobietą szukającą smoków - popieram całym sercem!'.

Melanie Rawn,

autorka cyklu Wygnańcy
1 book added to cart
Subtotal
$8.99
View Cart